MORIS-update: drie hogescholen voor de MORIS pilot

Een update over MORIS – het Modulaire Open Research Informatie Systeem voor hogescholen.

We hebben goed nieuws: er zijn drie hogescholen die hebben toegezegd mee te doen aan de pilot van MORIS. De hogescholen zijn Iselinge Hogeschool, Hogeschool Windesheim en Hogeschool van Amsterdam. We zijn erg blij dat we na de zomer echt uit de startblokken kunnen.

In de afgelopen weken zijn we bij SURF verdergegaan met de interne afstemming over de basis van MORIS en de relatie met andere diensten van SURF. Ook hebben we de interne ontwikkelomgeving ingericht en de governance opgesteld. 

In de komende updates meer over hoe we communicatie, ontwikkelomgeving en sectorbrede input openstellen zodat we gezamenlijk aan MORIS kunnen werken.

We zullen in de komende weken regelmatig updates over MORIS delen, hou daarvoor dit kanaal in de gaten.

Als je mensen naar de MORIS pilot wil verwijzen, kun je gebruik maken van https://over.publinova.nl/moris

MORIS - Modular Open Research Information System

Auteur

Reacties

Dit artikel heeft 0 reacties