Game On! SIG Blended Learning editie

Ben je bezig met onderwijsontwikkeling en zoek je inspiratie over blended learning? Je bent van harte welkom op de Blended learning gameday op donderdag 30 oktober 13.00-15.00 bij SURF in Utrecht. Op een activerende manier maak je kennis met alle facetten van blended learning en je ontmoet collega’s die met dezelfde vraagstukken worstelen. Ben je erbij? 

We spelen en bespreken de volgende Blended Learning games:

  • De BlendBloem 
    Judith Herrewijn, Avans Hogeschool
  • Blendfit Bordspel
    Jean Jamin, Fontys Hogeschool
  • Blended Learning Game
    Jeroen Rou, Universiteit Utrecht

Globaal programma:
13:00 inloop, introductie
13:10 pitch per spel
13:30 start spel
14:30 korte pauze
14:40 nabespreking
15:00 afsluiting

Dus ben jij i-coach, icto-adviseur, onderwijskundig ict-professional (mbo, hbo, wo) en wil je graag blended learning games spelen?

Meld je aan: https://edu.nl/dwmvf
Wanneer: Donderdag 30 okt, 13:00-15:00  
Waar: SURF - locatie Utrecht (routebeschrijving

 

Wil je eerst meer uitleg over de Blended Learning games? Lees dan nog even verder:

De BlendBloem 
Judith Herrewijn, Avans Hogeschool

Een Blended Learning inspiratiespel waarbij je samen gaat kijken hoe je het beste een Blended leerarrangement kunt ontwerpen. Je legt leeractiviteiten aan maar je kijkt ook waar het leren kan plaatsvinden en met wie. Je krijgt inzicht in de verschillende mogelijkheden door meerdere leerroutes samen te stellen voor studenten. Maak de BlendBloem met je collega’s, met docenten of met een ontwikkelteam en verrijk je blik op Blended learning!
Spelduur: 60 min

Blendfit Bordspel
Jean Jamin, Fontys Hogeschool

Het ‘blendfit bordpel’ is een dialoogspel ontwikkeld door Fontys Hogeschool, dat je helpt om het gesprek aan te gaan over verschillende aspecten van ‘blended learning’. Het spel helpt je inzicht te krijgen in het 'blendfitgehalte' van jezelf en je medespelers. Op een speelse manier komen onder andere het doceren en begeleiden van studenten/didactisch handelen, het ontwerpen van onderwijs, toetsen, het professioneel docent zijn/attitude en de digitale vaardigheden, media- en informatiegeletterdheid aan bod. Hierbij word je gevraagd, aan de hand van de stellingen/vragen op de speelkaarten, jouw eigen ‘blendfitheid’ kort toe te lichten aan je medespelers. De extra categorie ‘actiekaarten’ zetten jezelf en je team letterlijk in beweging.
Spelduur: 60 min

Blended Learning Game
Jeroen Rou, Universiteit Utrecht

In de Blended Learning Game maak je samen met collega’s een blended onderwijsontwerp voor een fictieve cursus. Op deze manier maak je kennis met het ontwerpen van blended onderwijs en hoe je verschillende leeromgevingen en leeractiviteiten optimaal kunt inzetten om bepaalde leerdoelen te bereiken. Uitgangspunt daarbij zijn de principes van constructive alignment. Het spel bestaat uit een groot spelbord waarop verschillende leeromgevingen te zien zijn, een cursusbeschrijving en kaartjes met leeractiviteiten. 

 

Meld je aan: https://edu.nl/dwmvf
Wanneer: Donderdag 30 okt, 13:00-15:00  
Waar: SURF - locatie Utrecht (routebeschrijving

Auteur

Reacties

Dit artikel heeft 0 reacties