Doe mee aan de workshops 'Ontwerpmethodieken voor blended learning'

Wil jij weten hoe je blended onderwijs ontwerpt en welke methodieken je daarbij kunt gebruiken? En zou jij een van die methodieken wel eens willen uitproberen? Doe dan mee aan een of meer van de vijf online workshops 'Ontwerpmethodieken voor blended learning'.  

Aankondiging webinar

In deze workshopreeks kun je hands-on kennismaken met een vijftal ontwerpmethodieken. In iedere workshop staat een andere methodiek centraal. Je kunt de methodiek zelf ervaren en na afloop kun je de opgedane kennis gelijk inzetten in de praktijk!

Wanneer?

De workshops staan gepland in januari en maart 2024 en vinden online plaats op de woensdagochtend van 9.30 uur tot 11.00 uur.

►10 januari

Workshop ontwerpmethodiek voor blended learning: Shuffle

Door Niek Siero, Hogeschool Saxion

►24 januari

Workshop ontwerpmethodiek voor blended learning: Carpe Diem

Door Nancy de Groot & Marvin Soetanto, TU Delft

►31 januari

Workshop ontwerpmethodiek voor blended learning: Playbook

Door Marja Bakker 2BLearning 

►6 maart

Workshop ontwerpmethodiek voor blended learning: Design Circle for Education (DC4E)

Door Marcel Schmitz, Hogeschool Zuyd



►13 maart

Workshop ontwerpmethodiek voor blended learning: 4C/ID

Door Iwan Wopereis, Open Universiteit Nederland

Voorbereiding

Vooraf ontvang je informatie over de methodiek, in de vorm van een korte video, infographic, factsheet en artikel. We verwachten dat je dit vooraf doorneemt en voorbereid aan de online workshop deelneemt.

Aanmelden

Ben jij geïnteresseerd in (een van de) workshops? Klik op de bovenstaande linkjes en meld je aan voor de workshop(s) van jouw keuze.

Deelname is gratis. Vol=vol

Auteur

Reacties

Dit artikel heeft 0 reacties